Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

Gości przybyłych w dniu 27 czerwca 2019 roku do sali Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej wprowadzono w iście kosmiczną atmosferę. Wyprawę do niemal równoległego świata zawdzięczamy spotkaniu autorskiemu Dominika Żyburtowicza i Piotra Prokopiaka. Konfrontacja poety z prozaikiem – poetą jednocześnie okazała się …inna od innych…

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dominikiem Żyburtowiczem, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17.00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Radosławem Sokołowskim i Tatianą Rogowską, które odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Mazur, które odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17.00! Wydarzenie poświęcone będzie X-leciu pracy literackiej artystki.

Rezerwacje w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wstęp tylko z bezpłatną wejściówką!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)! Informujemy, że będzie istniała możliwość zakupu najnowszych wydawnictw artysty.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Banachem i Bartłomiejem Siwcem, które odbędzie się 15 listopada o godzinie 17.00!

więcej…