Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

Czy macie już plany na 19 października? Jeśli nie, to warto spędzić ten czas z nami. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wydarzenie, a mianowicie wieczór literacko-muzyczny „Duet prawie idealny”.

Naszymi gośćmi będą Marta Fox i Artur Gotz. Warto w tym miejscu przedstawić pokrótce sylwetki naszych gości.

więcej…

Kochani dorośli! Prosimy o dokładne przeczytanie treści tej wiadomości, ponieważ tytuł „Bajki Krasickiego” może Was porządnie zmylić. Teatr Kameralny działający w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie przygotował program teatralno-literacki noszący tytuł BAJKI KRASICKIEGO i chociaż brzmi to, nie ukrywajmy – trochę dziecinnie, to przedstawienie w całości przygotowane jest dla Was – trochę starszej publiczności. Życzymy przyjemnego oglądania! :)

29 września 2021 roku Teatr Kameralny działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej miał przyjemność gościć w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie. Tuż po godzinie 11:00 zaprezentowano prapremierę naszego najnowszego programu teatralno-literackiego noszącego tytuł BAJKI KRASICKIEGO. Wszystkich zaciekawionych zapraszamy przed ekrany już w piątek! :)

 

16 września 2021 roku w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Danutą Rogalską.

 

„Żyjmy tak, abyśmy spoglądając w lustro, powiedzieli sobie: udało się, bo moje życie jest piękne, a miłość do drugiego człowieka wróciła do mnie z jeszcze większą siłą”

To główne przesłanie autorki debiutanckiej książki pt. „Oni i ja. Najwybitniejsi w moim życiu”. Przeprowadzając przez wybrane wątki ze swojego życia wciąż przekonywała, że warto mieć marzenia, walczyć o siebie, że każdy z nas jest wyjątkowy, a nasze szczęście zależy od nas samych.

więcej…

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy Państwa do obejrzenia programu poetycko-muzycznego „Cztery pory roku w miłości. Antonio Vivaldi i inne wierszyki”!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego materiału:

członkom Teatru Kameralnego MBP pod kierownictwem pana Krzysztofa Szulejko: Annie Zych, Edycie Mech, Elżbiecie Szarejko, Krystynie Łukasiewicz, Krzysztofowi Oliwie, Stanisławie Kuchciak; Wojciechowi Więckowskiemu (oświetlenie) i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

Wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo