Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

8 października 2018 roku Miejska Biblioteka Publiczna miała przyjemność gościć Tomasza Walczaka, pedagoga teatru, poetę, animatora kultury z Drezdenka.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wieczór autorski z Tomaszem Walczakiem (autorem „Drzazg w myśli” i „Fantasmagorie”), który odbędzie się 8 października o godzinie 17.00!

więcej…

26 kwietnia gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie była Dorota Schrammek – autorka tzw. prozy kobiecej, do której, jak sama podkreśla, scenariusze podsuwa samo życie. Określenie „proza kobieca” nie jest do końca zgodne z prawdą, jeśli wziąć pod uwagę odbiorców tej twórczości, bowiem po książki sięgają także panowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, które odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spektakl poetycko-muzyczny „List do nieznajomych” w wykonaniu Klubu Poetyckiego „Opal”, który odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 17.00. Gościem specjalnym będzie Wojciech Banach!

więcej…

30 listopada 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Andrzejem Sochajem. Ponownie mieliśmy zaszczyt gościć pisarza urodzonego w Szczecinku, od jakiegoś czasu związanego z Instytutem Pamięci i Dziedzictwa Romów oraz Ofiar Holokaustu.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Sochajem, które odbędzie się 30 listopada o godzinie 17.00!

więcej…