Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

27 lipca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, autorem cieszących się coraz większą popularnością powieści z dreszczykiem!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza do włączenia się do akcji „WIELKIE CZYSZCZENIE SZUFLAD”! Rzecz ma polegać na utworzeniu nowego klubu poetyckiego, którego opiekunem i duchowym wsparciem będzie Lucy von Schickedantz.

więcej…

32 maja 2017 roku w Budynku Kulturalno-Oświatowym w Bornem Sulinowie odbył się spektakl słowno-muzyczny o naszym mieście pt. „Borne nasze Borne”.

więcej…

_DSC001320 kwietnia 2017 roku o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie Piotra Prokopiaka. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć poetę i pisarza urodzonego w Szczecinku, od 2 lat zamieszkującego w Bornem Sulinowie.

więcej…

plakat-piotr prokopiakMiejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Prokopiakiem, które odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 17:00!

więcej…