Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Radosławem Sokołowskim i Tatianą Rogowską, które odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Mazur, które odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17.00! Wydarzenie poświęcone będzie X-leciu pracy literackiej artystki.

Rezerwacje w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wstęp tylko z bezpłatną wejściówką!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)! Informujemy, że będzie istniała możliwość zakupu najnowszych wydawnictw artysty.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Banachem i Bartłomiejem Siwcem, które odbędzie się 15 listopada o godzinie 17.00!

więcej…

8 października 2018 roku Miejska Biblioteka Publiczna miała przyjemność gościć Tomasza Walczaka, pedagoga teatru, poetę, animatora kultury z Drezdenka.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wieczór autorski z Tomaszem Walczakiem (autorem „Drzazg w myśli” i „Fantasmagorie”), który odbędzie się 8 października o godzinie 17.00!

więcej…

26 kwietnia gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie była Dorota Schrammek – autorka tzw. prozy kobiecej, do której, jak sama podkreśla, scenariusze podsuwa samo życie. Określenie „proza kobieca” nie jest do końca zgodne z prawdą, jeśli wziąć pod uwagę odbiorców tej twórczości, bowiem po książki sięgają także panowie.

więcej…