Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spektakl słowno-muzyczny „Grzeczne kobiety nie tworzą historii”, który odbędzie się 24 października o godzinie 18.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Ilość miejsc oczywiście ograniczona!

więcej…

W dniu 27 września 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gościła pana Jacka Getnera – pisarza, scenarzystę i dramaturga. To współscenarzysta sitcomu „Daleko od noszy”, serialu komediowego „Ale się kręci” oraz docucrime „Malanowski i Partnerzy”.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem, które odbędzie się 27 września o godzinie 17.00!

więcej…

Gości przybyłych w dniu 27 czerwca 2019 roku do sali Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej wprowadzono w iście kosmiczną atmosferę. Wyprawę do niemal równoległego świata zawdzięczamy spotkaniu autorskiemu Dominika Żyburtowicza i Piotra Prokopiaka. Konfrontacja poety z prozaikiem – poetą jednocześnie okazała się …inna od innych…

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dominikiem Żyburtowiczem, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17.00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Radosławem Sokołowskim i Tatianą Rogowską, które odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

więcej…