Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

30 listopada 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Andrzejem Sochajem. Ponownie mieliśmy zaszczyt gościć pisarza urodzonego w Szczecinku, od jakiegoś czasu związanego z Instytutem Pamięci i Dziedzictwa Romów oraz Ofiar Holokaustu.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Sochajem, które odbędzie się 30 listopada o godzinie 17.00!

więcej…

9 października 2017 roku na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie mieszkańców leśnego miasta z autorskim repertuarem odwiedził (większości dotychczas znany jedynie z ekranu telewizora) poeta, pieśniarz, satyryk, konferansjer, autor tekstów, aktor… – Andrzej Poniedzielski!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 9 października o godzinie 17:00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)!

więcej…

27 lipca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, autorem cieszących się coraz większą popularnością powieści z dreszczykiem!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza do włączenia się do akcji „WIELKIE CZYSZCZENIE SZUFLAD”! Rzecz ma polegać na utworzeniu nowego klubu poetyckiego, którego opiekunem i duchowym wsparciem będzie Lucy von Schickedantz.

więcej…