Archiwum z kategorii »Wystawy «

W dniu 6 marca 2018 roku w progi biblioteki zawitała poplenerowa wystawa wędrująca słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Województwa Zachodniopomorskiego. W gronie aktywnych uczestników pleneru znalazły się także mieszkanki Bornego Sulinowa, aktywnie uczestniczące w przedsięwzięciach borneńskiego uniwersytetu.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

Zakończenie warsztatów fotograficznych zaskoczyło nawet samego instruktora, pana Daniela Graszkę. Uczestnicy zajęć z Silnowa i Łubowa udowodnili, że słuchali uważnie wskazówek i uwag pana Daniela co do robienia zdjęć, bo to, co zaproponowali jako efekt swojej pracy na zakończenie warsztatów, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

więcej…

Książka towarzyszy człowiekowi od wieków i choć usiłuje oprzeć się upływowi czasu, przemijanie jej nie oszczędza. Z szacunku do niezwykłej roli, jaką odgrywa i śladów wielu rąk na stronicach i okładce, bibliotekarze ze szczególnym pietyzmem i wzruszeniem podchodzą do tych woluminów, które nadgryzł ząb czasu.

więcej…

31 sierpnia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste podsumowanie półrocznego projektu „Atelier młodego artysty” sfinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Młodzi adepci sztuki zaprezentowali swoje prace przed szerokim gronem odbiorców.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wernisaż prac projektu „Atelier młodego artysty”. Otwarcie nastąpi 31 sierpnia o godzinie 16:00!

więcej…

22 czerwca 2017 roku w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie odbył się wernisaż prac Lidii Kubisztal. Mieliśmy też przyjemność ponownie gościć Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Dariusza Czerniawskiego. Poniżej fotorelacja z wydarzenia!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

plakat-lidia kubisztalMiejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę prac malarskich Lidii Kubisztal. Otwarcie nastąpi 22 czerwca o godzinie 17:00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy