Archiwum z kategorii »Wystawy «

4 kwietnia 2019 roku w Sali Kameralnej oraz Sali Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie miało miejsce nietuzinkowe spotkanie z historią.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na prelekcję z wystawą prac pn. „Armia Błękitna w 100. rocznicę przyjazdu wojsk gen. Józefa Hallera do Polski”, która odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 17.00. Prelekcję poprowadzi charyzmatyczna mgr Agnieszka Osiak z Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową STACJA KULTURA 2018. Otwarcie nastąpi 25 października o godzinie 17.00!

więcej…

Narodowe Święto Niepodległości to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Z tej właśnie okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na muzyczno-liryczną WIECZORNICĘ NIEPODLEGŁOŚCIOWĄ, która odbędzie się 9 listopada o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

5 kwietnia 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gościła dwie artystki, których prace ożywiły nie tylko salę Galeria, ale również tchnęły wiosenny optymizm i energię we wszystkich uczestników spotkania.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę rękodzieła Anny Hryniewicz i Elżbiety Gniazdowskiej z prezentacją multimedialną „Sztuka wycinanki”, która odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

W dniu 6 marca 2018 roku w progi biblioteki zawitała poplenerowa wystawa wędrująca słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Województwa Zachodniopomorskiego. W gronie aktywnych uczestników pleneru znalazły się także mieszkanki Bornego Sulinowa, aktywnie uczestniczące w przedsięwzięciach borneńskiego uniwersytetu.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy