Archiwum z kategorii »Wystawy «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową STACJA KULTURA 2018. Otwarcie nastąpi 25 października o godzinie 17.00!

więcej…

Narodowe Święto Niepodległości to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Z tej właśnie okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na muzyczno-liryczną WIECZORNICĘ NIEPODLEGŁOŚCIOWĄ, która odbędzie się 9 listopada o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

5 kwietnia 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gościła dwie artystki, których prace ożywiły nie tylko salę Galeria, ale również tchnęły wiosenny optymizm i energię we wszystkich uczestników spotkania.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę rękodzieła Anny Hryniewicz i Elżbiety Gniazdowskiej z prezentacją multimedialną „Sztuka wycinanki”, która odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 17.00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

W dniu 6 marca 2018 roku w progi biblioteki zawitała poplenerowa wystawa wędrująca słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Województwa Zachodniopomorskiego. W gronie aktywnych uczestników pleneru znalazły się także mieszkanki Bornego Sulinowa, aktywnie uczestniczące w przedsięwzięciach borneńskiego uniwersytetu.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

Zakończenie warsztatów fotograficznych zaskoczyło nawet samego instruktora, pana Daniela Graszkę. Uczestnicy zajęć z Silnowa i Łubowa udowodnili, że słuchali uważnie wskazówek i uwag pana Daniela co do robienia zdjęć, bo to, co zaproponowali jako efekt swojej pracy na zakończenie warsztatów, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

więcej…

Książka towarzyszy człowiekowi od wieków i choć usiłuje oprzeć się upływowi czasu, przemijanie jej nie oszczędza. Z szacunku do niezwykłej roli, jaką odgrywa i śladów wielu rąk na stronicach i okładce, bibliotekarze ze szczególnym pietyzmem i wzruszeniem podchodzą do tych woluminów, które nadgryzł ząb czasu.

więcej…