Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

29 lipca 2017 roku w godzinach 16.00-21.00 Miejska Biblioteka Publiczna z grupą nieformalną oraz Stowarzyszenie „Stacja Kultura” byli gospodarzami I BIESIADY LETNIEJ w Bornem Sulinowie.

więcej…

To już?! Dlaczego tak szybko?! To niemożliwe!!! Przecież było tak cudownie… Z taką refleksją na ustach żegnaliśmy się z uczestnikami warsztatów po drugim pokazie finałowym pt. „Linde” (Lipa) podsumowującym dwutygodniowy projekt „Lato w Teatrze”. Jak przebiegły te dwa tygodnie?

więcej…

Pokaz finałowy uczestników projektu „Lato w Teatrze” w formie happeningu odbędzie się 21 i 22 lipca 2017 roku o godz. 21.30. Zbiórka parady przed Urzędem Miejskim w Bornem Sulinowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z partnerem Stowarzyszenie „Stacja Kultura” aplikowała o środki w ramach drugiego naboru do programu „Partnerstwo dla książki”. Udało się!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na „wieczór opowieści” przy ognisku, który odbędzie się 9 lipca o godzinie 19.00 przy Leśnej Klasie! Zapraszamy osoby biorące udział w projekcie „Lato w Teatrze” z rodzinami oraz mieszkańców Bornego Sulinowa.

więcej…

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zorganizują I Letnią Biesiadę w Bornem Sulinowie! Wniosek na organizację imprezy, która mamy nadzieję wpisze się w coroczny kalendarz wydarzeń, został rozpatrzony pozytywnie, więc już wiadomo, że pierwsza edycja Biesiady Letniej odbędzie się.

więcej…

dzień-dziecka-pod-żaglami-1