Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

13 marca uczestnicy programu Równać Szanse udowodnili, że nie bez powodu ich projekt nosi nazwę „Kawał nieba w gębie”. Co tu się działo! Na tapetę poszła zapiekanka makaronowa z brokułami i kurczakiem w sosie beszamelowym i kryzysowy sok pomarańczowy… Niełatwy wybór na początek, ale młodzi mają potencjał!

więcej…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z szóstego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

8 marca 2018 roku o godz. 16.00 aula BKO w Bornem Sulinowie gościła głównie płeć piękną, bowiem tam zorganizowano tegoroczne Miejskie Obchody Dnia Kobiet.

więcej…

6 marca miłośnicy kulinariów i jednocześnie uczestnicy projektu Równać Szanse ostro działali, żeby wdrożyć w życie zamierzenia projektowe. Mimo dziesiątkującej naszą społeczność grypy, udało się spotkać w całkiem sporym gronie i poustalać wiele istotnych spraw. Harmonogram został sprecyzowany, przepisy na dania projektowe omówione i wybrane, plan zakupów i wydatków opracowany. Nawet przymierzyliśmy się do zaplanowania finału.

więcej…

6 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej prawdziwie tętnił życiem: konkurs czytelniczy dla klas 1-3 organizowany wspólnie z panią Karoliną Kalinowską, bibliotekarzem ze SP w Bornem Sulinowie, występ grupy wokalnej pod opieką pani Marty Kątny dla przedszkolaków, zajęcia dla dzieci w Ciasteczkowni, wernisaż z wystawą wędrowną Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zajęcia projektowe dla młodzieży pt. „Kawał nieba w gębie”.

więcej…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

27 lutego 2018 roku w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się oficjalne rozpoczęcie projektu pt. „Kawał nieba w gębie” realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. O środki aplikowało Stowarzyszenie „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie, wychodząc naprzeciw potrzeb młodzieży.

więcej…