Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie w darze od Longiny Malinowski otrzymała własnoręcznie namalowany przez artystkę obraz olejny, który swego czasu można było podziwiać na wystawie w sali Galeria.

więcej…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwunastego i trzynastego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

Dnia 26 kwietnia 2018 roku całą grupą projektową pn. „Kawał nieba w gębie” z programu „Równać szanse” odwiedziliśmy Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy MARINA w Bornem Sulinowie. Oczywiście wizyta została wcześniej umówiona przez dziewczyny z grupy – Ulę i Oliwię, które skontaktowały się z panią manager i ustaliły zasady spotkania.

więcej…

24 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Tym razem młodzież zabrała się za pierogi z mięsem mielonym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

Program „Równać szanse” zaproponował konkurs specjalny, którego temat dotyczy pomysłu uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

więcej…

17 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Przed właściwym gotowaniem każdy wziął udział w spotkaniu z koordynatorem. A co tym razem pichciliśmy? Na tapetę poszły pączki z marmoladą i czekoladą oraz małymi bezami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

To był najwspanialszy piątek trzynastego! O takim cudownym zakończeniu dnia można tylko marzyć, a jednak wydarzyło się naprawdę. Projekt muzyczny poświęcony twórczości Edwarda Stachury w aranżacji grupy „WRZOSOWISKA” zgromadził tłum miłośników muzyki znanej z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa.

więcej…