Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

25.10.2018 r. o godz. 17.00 w sali Galeria Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwona Gajewska-Tranbowicz w obecności kuratora wystawy, pani Longiny Malinowski oraz przybyłych gości, otworzyła poplenerową wystawę prac powstałych podczas I Międzynarodowego Pleneru Artystycznego Stacja Kultura 2018.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową STACJA KULTURA 2018. Otwarcie nastąpi 25 października o godzinie 17.00!

więcej…

28 sierpnia 2018 roku budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie od samego świtu wypełniony był aromatami kuchni świata… A wszystko dlatego, że w tymże dniu na godz. 17.00 zaplanowano wielki finał realizowanego programu Równać Szanse.

więcej…

W dniach 23-28 sierpnia odbyły się ostatnie spotkania w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

W niedzielę 26 sierpnia 2018 roku młodzież uczestnicząca w programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Konkursu Specjalnego „Równać szanse” pn. „100-lecie odzyskania niepodległości” pt. „Świadkowie łubowskiej historii” wybrała się wraz ze swoim koordynatorem panią Magdaleną Haas i instruktorem od multimediów, panem Danielem Graszką na wycieczkę do Kołobrzegu.

więcej…

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie jest realizatorem projektu pt. „Świadkowie łubowskiej historii” z przeznaczeniem na aktywizację młodzieży z Łubowa i okolic.

więcej…

7 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Na tapetę poszły faworki z miodem, makiem i rodzynkami. Dodatkowo przygotowane zostały rosół domowy i frytki dla dzieci przebywających na zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…