Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «


 
 
 
 
 
 
 
 
 
więcej…

4 kwietnia 2019 roku w Sali Kameralnej oraz Sali Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie miało miejsce nietuzinkowe spotkanie z historią.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na prelekcję z wystawą prac pn. „Armia Błękitna w 100. rocznicę przyjazdu wojsk gen. Józefa Hallera do Polski”, która odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 17.00. Prelekcję poprowadzi charyzmatyczna mgr Agnieszka Osiak z Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie!

więcej…

Również w tym roku, 15 XII 2018 w godzinach od 14.00-20.00 aula w BKO w Bornem Sulinowie za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz partnerów (Stowarzyszenie „Stacja Kultura”, Urząd Miejski, Budynek Kulturalno-Oświatowy, Centrum Kultury i Rekreacji z siedzibami w Bornem Sulinowie oraz Telewizja Gawex jako patron medialny),

więcej…

10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

więcej…

Mieszkańcy Łubowa kolejny raz udowodnili, że w słusznej sprawie potrafią się zjednoczyć i przyszli w sukurs Miejskiej Bibliotece Publicznej i Stowarzyszeniu Stacja Kultura, włączając się do produkcji pierników na kiermasz świąteczny pod nazwą Pierniczki Reni- II edycja, który odbędzie się 15 XII 2018 w godz. 16.00-21.00 w auli i otoczeniu BKO w Bornem Sulinowie.

więcej…

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, trwają intensywne przygotowania do kiermaszu pn. „Pierniczki Reni”- edycja 2.

więcej…