Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

W dniu 14.07.2018 roku odbyła się druga edycja biesiady w Bornem Sulinowie. Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Stacja Kultura we współpracy z Pensjonatem Ani byli gospodarzami wielu godzin zabawy dla mieszkańców miasta, gminy i przybyłych do Bornego Sulinowa gości.

więcej…

3 lipca odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Tym razem młodzież przygotowała kotlet górniczy z ziemniakami i mizerią. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

30 czerwca 2018 roku na zaproszenie Pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz, Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, przyjechał Artur Gotz. Przed mieszkańcami zaprezentował się przede wszystkim jako wokalista.

więcej…

26 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Na tapetę poszedł torcik z musem z białej czekolady i galaretką truskawkową. Dodatkowo przygotowane zostały naleśniki z owocową konfiturą dla dzieci przebywających na zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie, z koordynatorem w osobie pani Magdy Haas – bibliotekarza łubowskiej filii, rozpoczęła realizację projektu „Świadkowie łubowskiej historii” w ramach Konkursu Specjalnego „Równać szanse” pn. „100-lecie odzyskania niepodległości”.

więcej…

20 czerwca 2018 roku w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się huczne podsumowanie projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego. Przez ostatnie 6 miesięcy wraz z często odwiedzającymi bibliotekę dziećmi oraz uczniami przedszkola „Jedyneczka” w Bornem Sulinowie rozwijaliśmy kreatywność i pogłębialiśmy wiedzę w wielu różnych dziedzinach.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i Stowarzyszenie „Stacja Kultura” serdecznie zapraszają na II Biesiadę Letnią połączoną z Biesiadną Strefą Kibica, która odbędzie się 14 lipca o godzinie 14.00 (Amfiteatr Pensjonatu „Ani”, Spacerowa 5)!

więcej…