Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

Również w tym roku, 15 XII 2018 w godzinach od 14.00-20.00 aula w BKO w Bornem Sulinowie za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz partnerów (Stowarzyszenie „Stacja Kultura”, Urząd Miejski, Budynek Kulturalno-Oświatowy, Centrum Kultury i Rekreacji z siedzibami w Bornem Sulinowie oraz Telewizja Gawex jako patron medialny),

więcej…

Mieszkańcy Łubowa kolejny raz udowodnili, że w słusznej sprawie potrafią się zjednoczyć i przyszli w sukurs Miejskiej Bibliotece Publicznej i Stowarzyszeniu Stacja Kultura, włączając się do produkcji pierników na kiermasz świąteczny pod nazwą Pierniczki Reni- II edycja, który odbędzie się 15 XII 2018 w godz. 16.00-21.00 w auli i otoczeniu BKO w Bornem Sulinowie.

więcej…

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, trwają intensywne przygotowania do kiermaszu pn. „Pierniczki Reni”- edycja 2.

więcej…

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM. W tym roku wydarzenie odbędzie się 15 grudnia od godz. 13.00 w auli BKO (al. Niepodległości 28). Poczujmy magię świąt! Podczas kiermaszu stale będzie nam towarzyszyć świąteczne granie i śpiewanie, zapach cynamonu i piernika oraz licytacje. Zaczynamy o 13.00!

więcej…

Powiedzieć, że dzisiejszy dzień dla mieszkańców Łubowa i zaproszonych gości obfitował w emocje byłoby co najmniej niezręcznym zbanalizowaniem wydarzenia, które miało miejsce w sali gimnastycznej przy świetlicy wiejskiej w Łubowie w dniu 19.11.2018 roku.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)! Informujemy, że będzie istniała możliwość zakupu najnowszych wydawnictw artysty.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

14.11.2018 roku z inicjatywy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz  aula w BKO rozbrzmiewała piosenkami z dobrym tekstem w wykonaniu pani Katarzyny Żak.

więcej…