Archiwum z kategorii »Stacja Kultura «

dzień-dziecka-pod-żaglami-1

logoMiejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie zaangażowały się w ogólnopolski konkurs organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” Polsko-Amerykańską Fundację Wolności pn.„Seniorzy w akcji” Inkubator + dotacje.

więcej…

stacja_kulturaW dniu 5 kwietnia 2017 roku zakończono akcję zbierania środków na specjalistyczną diagnostykę i na obranie skutecznej metody leczenia choroby przewlekłej pani Renaty Kasprzyk.

więcej…

IMG_8166_21054121 kwietnia 2017 roku odbył się „Koncert charytatywny na rzecz diagnostyki i leczenia Renaty Kasprzyk”. Organizatorami koncertu były: Stowarzyszenie „Stacja Kultura”, Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie we współpracy z Telewizją Gawex, z Budynkiem Kulturalno-Oświatowym oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.

więcej…

aDSC005721 kwietnia 2017 roku odbył się „Koncert charytatywny na rzecz diagnostyki i leczenia Renaty Kasprzyk”. Organizatorami koncertu były: Stowarzyszenie „Stacja Kultura” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie.

więcej…

koncert_2017_2Kochani!
Wiele razy dowiedliśmy, że w ważnych sprawach potrafimy mówić wspólnym głosem. Koncert charytatywny na rzecz diagnostyki i leczenia Renaty Kasprzyk jest właśnie taką ważną sprawą. Dlatego raz jeszcze zapraszamy WSZYSTKICH do udziału w wydarzeniu. Zakup „cegiełki-biletu wstępu” uprawnia do wzięcia udziału w bardzo atrakcyjnej loterii fantowej oraz wielu licytacjach fantów, które przeprowadzimy w trakcie koncertu.

więcej…

serceStowarzyszenie „STACJA KULTURA” i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz diagnostyki i leczenia pani Renaty Kasprzyk 1 KWIETNIA 2017 roku o godz. 17.00 w Budynku Kulturalno-Oświatowym, al. Niepodległości 28 w Bornem Sulinowie!

więcej…