Archiwum z kategorii »Łubowo «

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w projekcie „Pracownia Orange”, który uwzględnia stworzenie Multimedialnego Centrum Kreacji i Informacji ze stanowiskami komputerowymi i Internetem dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

więcej…

4 października w Łubowie po raz drugi odbyły się zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mieli okazję wykonać sesję zdjęciową w plenerze.

więcej…

3 października w Łubowie odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci poprowadzone przez panią Marzenę Szewczyk i panią Aurelię Biegajło. Podczas spotkania dzieci z klas 0-3 miały okazję wsłuchać się w bajkę przeczytaną przez prowadzące, a później stworzyć własną książkę!

więcej…

Bajkoterapia to warsztaty dla dzieci łączące czytanie bajek, ćwiczenia plastyczne, muzyczne oraz relaks. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała takie zajęcia w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel”. W warsztatach poprowadzonych przez panią Aurelię Biegajło i panią Martę Kątny uczestniczyły kreatywne i chętne do działania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łubowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała kolejny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowego ze środków MKiDN. Tym razem zajęcia poprowadzone przez pana Daniela Graszkę dotyczyły fotografii oraz obsługi sprzętu fotograficznego.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowanego ze środków MKiDN zorganizowała cykl zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym projektowanie oraz wyrób biżuterii artystycznej.

więcej…

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy wykaz sekcji, klubów i zespołów działających w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie obowiązujący od października do grudnia bieżącego roku. Będzie się działo!

więcej…