Archiwum z kategorii »Łubowo «

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca grudnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pan Krzysztof Rogowski,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Klementyna Marwicz,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Rok 2021 powoli dobiega końca… Podsumowując projekty, które mieliśmy okazję w nim realizować, zapraszamy Państwa serdecznie do naszej biblioteki w celu podziwiania efektów pracy dzieci i młodzieży, biorących w nich udział.

W ramach projektu „Do przyszłości koleją” wykonano makietę dawnej linii kolejowej 425 łączącej Borne Sulinowo z Łubowem. Dzieci i młodzież z Łubowa i Silnowa pod czujnym okiem koordynatorek projektu, pani Magdaleny Haas oraz Julii Woźniak zrealizowały zamierzone na ten rok działania. Wszyscy zaangażowani włożyli dużo pracy i serca w przygotowanie makiety, więc warto poświęcić trochę czasu na obejrzenie projektu :)

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo” 2021.

To już ostatnie warsztaty w ramach realizowanego przez bibliotekę projektu pt. „Uranowe uszy”. Tym razem zajęcia odbyły się w filii biblioteki w Łubowie pod okiem naszej pani Magdy. Nie obyło się bez przedstawienia sylwetki Stanisława Lema, wspólnego i głośnego czytania fragmentów opowiadania „Uranowe uszy”, by w końcu móc zająć się kodowaniem!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKDNiS

Dnia 10 grudnia 2021 roku na Sali Wiejskiej w Łubowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Do przyszłości koleją”.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca listopada zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Barbara Walkowiak,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Klementyna Marwicz.

więcej…

„Był ekscentryczny, a ta ekscentryczność brała się z przekonania, że wszystko jest całkiem inaczej niż ludzie sądzą, i że tylko on jeden, hrabia Lew Tołstoj, ma rację” – mówił o rosyjskim pisarzu krytyk literacki i filmowy, Jan Gondowicz. Kilka ciekawostek o nim może nam to potwierdzić, wiedzieliście, że…?

więcej…