Archiwum z kategorii »Łubowo «

25 listopada swoje święto obchodzi pluszowy miś. W tym roku dzień ten świętowaliśmy hucznie z Kubusiem Puchatkiem :)

Mnóstwo różnych pomysłów i zaangażowanie naszych bibliotekarek sprawiły, że dzieci nie miały czasu na nudę!

więcej…

W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 roku w sali wiejskiej w Łubowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Fotografia w oczach dzieci”, a sala zamieniła się w ten dzień w galerię zdjęć.

więcej…

Magdalena Witkiewicz – jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, specjalizująca się w literaturze obyczajowej i szczęśliwych zakończeniach kilkunastu powieści nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Tym razem autorka zaskakuje nas wydając debiutancki thriller pt. „Wizjer”.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

W czwartek, 17 listopada 2022 roku spotkaliśmy się z Państwem w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie na spektaklu, którego tytuł „Romeo i Julia” powinien raczej brzmieć „Romeo i Julia w krzywym zwierciadle”.

Oprócz aktorów działającego przy bibliotece Teatru Kameralnego, w spektaklu wystąpiła również młodzież z Łubowa oraz pracownicy MBP. Międzypokoleniowa grupa spisała się na medal, a efekt był niesamowicie inspirujący. Dziękujemy wszystkim za współpracę i zaangażowanie!

więcej…

Uczestnicy projektu pn. „Fotografia w oczach dzieci” ostatnie dni, a w zasadzie tygodnie bardzo aktywnie i pracowicie brali udział w sesjach i warsztatach fotograficznych. W pierwszym etapie próbowaliśmy swoich sił w plenerze, następnie w mini studio stworzonym specjalnie na potrzeby zadania w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie. W przedsięwzięciu udział wzięli uczestnicy projektu oraz zaproszeni modele.

więcej…