Archiwum z kategorii »Łubowo «

24 listopada 2017 roku dzieci z Małego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Łubowie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mieli okazję usłyszeć ciekawą historię powstawania pluszowego misia, a także opowiedzieć co nieco o swoich ulubionych maskotkach.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

W dniach 16-17 listopada 2017 roku pani Magdalena Haas – bibliotekarka z filii MBP w Łubowie przygotowała niemałą atrakcję dla przedszkolaków i uczniów klas 0-3 SP. Mając na uwadze niedawno obchodzony Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, udała się na spotkanie z milusińskimi w… przebraniu! Opowieści czytane przez postać z bajki – Pippi Långstrump i Kopciuszka to niezwykłe przeżycie dla małych odkrywców.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca października zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Alicja Prengel.

więcej…

Kolejne zajęcia w Łubowie tym razem dotyczyły rytmiki i odbyły się 9 listopada 2017 roku. Zróżnicowane wiekowo grupy pod opieką pani Marty Kątny kształtowały swoje poczucie rytmu za pomocą ćwiczeń muzyczno-ruchowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających zaangażowanie uczestników.

więcej…

Kolejny raz spotkaliśmy się na warsztatach projektowania i wyrobu biżuterii, których instruktorem była dyrektor Miejskiej Biblioteki Publiczne w Bornem Sulinowie – pani Iwona Gajewska-Tranbowicz.

więcej…

Dzieci i młodzież z Łubowa miały okazję wcielić się w rolę detektywów podczas zajęć organizowanych dzięki projektowi „Wierny przyjaciel”. Warsztaty prowadzone przez panią Marzenę Szewczyk, panią Martę Kątny i panią Aurelię Biegajło miały za zadanie przybliżyć uczestnikom pracę detektywa, a udało się to dzięki tajemniczym zagadkom oraz zaangażowaniu grupy.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca września zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Krzysztof Duda.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, Radacz