Archiwum z kategorii »Radacz «

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca marca zostali:

 

 

Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Wanda Bednarska,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Karol Skiba.

więcej…

_aDSC4181Dla dzieci obchody 11 listopada były także pełne atrakcji. „Kącik zabaw” zaaranżowały animatorki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie oraz z filii biblioteki w Radaczu i Silnowie w jednej z sal CKiR-u.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Radacz, Silnowo

konkursDrodzy miłośnicy książek!

Specjalnie do Was kierujemy naszą propozycję. Licząc na zainteresowanie wszystkich wiernych czytelników i gości naszej Biblioteki, zapraszamy do udziału w konkursie na najaktywniejszego „Czytelnika miesiąca grudnia 2016”, a później każdego kolejnego miesiąca z finałem w grudniu 2017 roku i nadaniem tytułu „Czytelnika roku 2017”.

więcej…

17 września 2016 r1P1200640. w Radaczu odbył się V Rodzinny Festiwal Dyni zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Miejscowości Radacz, Filię Miejskiej Biblioteki Publicznej, Świetlicę Wiejską i Radę Sołecką w Radaczu.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Radacz

Dynia

więcej…

Kategoria: Aktualności, Radacz

Konkurs literacki „Moje wakacje”

Termin nadsyłania prac: do 14.09.2016 r.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Radacz, Silnowo

img_3816Na zakończenie wakacji Centrum Kultury i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowały Festyn pn. „Naleśnikowe Zakończenie Wakacji”. Główną atrakcją imprezy był konkurs na najlepszy naleśnik. Zgłosiły się do niego 4 świetlice z Łubowa, Jelenia, Piławy i Radacza. więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, Radacz