Archiwum z kategorii »Radacz «

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca października zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Alicja Prengel.

więcej…

16 października w Radaczu odbyły się warsztaty fotograficzne, na których uczestnicy wyszli w plener – odwiedzili między innymi park nad jeziorem i lokalny kościół. Efekty pracy i zaangażowanie w fotografowanie można podziwiać na zdjęciach.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca września zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Krzysztof Duda.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, Radacz

11 października odbyły się warsztaty Bajkoterapii prowadzone przez panie Martę Kątny oraz Aurelię Biegajło. Tym razem zajęcia miały miejsce w Radaczu, a chętnie uczestniczące dzieci mogły wsłuchać się w bajki czytane przez prowadzące.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w projekcie „Pracownia Orange”, który uwzględnia stworzenie Multimedialnego Centrum Kreacji i Informacji ze stanowiskami komputerowymi i Internetem dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

więcej…

Zajęcia „Zróbmy sobie książkę” prowadzone przez panią Aurelię Biegajło i panią Marzenę Szewczyk odbyły się 6 października 2017 roku, tym razem w Radaczu. Inwencja twórcza oraz talenty dzieci uczestniczących w warsztatach umożliwiły powstanie pięknych książek!

więcej…

2 października odbyły się kolejne zajęcia fotograficzne prowadzone przez pana Daniela Graszkę. Tym razem uczestnikami były dzieci z Radacza.

więcej…