Archiwum z kategorii »Radacz «

Eryk ma 8 lat i dwie babcie. Babcia Malutka jest mamą mamy i Eryk widział ją zaledwie kilka razy. Babcię Dużą, mamę taty, znał lepiej. Kiedy przyjeżdża, trzeba dokładnie wysprzątać pokój i odpowiadać na pytania pełnym zdaniem, bo Babcia Duża była kiedyś kierowniczką. Rządziła i wszystko wiedziała najlepiej. Eryk zauważył, że od tego czasu nic się nie zmieniło. Może dlatego każdy trochę się jej bał?

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz

Karta zgłoszenia dla dzieci

Karta zgłoszenia dla młodzieży

Regulamin

Wszystkie odnośniki otwierają się w nowej zakładce!

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer 1 w Europie!), która odbędzie się w dniach 22-24 lipca!

więcej…

Piątkowe popołudnie rozpoczęło się od wizyty w stajni i przejażdżki konnej na „Arabelli”. Nie zabrakło zabaw ruchowych i puszczania baniek, rozegrany został również mecz rodzice kontra dzieci. Było to miłe popołudnie, które dzieci spędziły integrując się z rodzicami. Kiełbaski, napoje i ciasta zapewniła pani Sołtys oraz Rada Sołecka :)

więcej…

Kategoria: Aktualności, Radacz

Przenieś się do starego domu na Pojezierzu Drawskim, odetchnij jego atmosferą i daj się ponieść otaczającym go dobrym emocjom.

Cyntia sądziła, że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej. Na szczęście pojawiła się propozycja złożona przez mężczyznę, którego kiedyś dobrze znała. Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem, by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnice.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz