Archiwum z kategorii »Radacz «

Prawdziwą atrakcją aktualnego tygodnia była wycieczka do parku rozrywki Majaland w Kownatach, która odbyła się 22 lipca 2020 roku. Podczas całodniowej zabawy w parku dzieci podzielone na grupy wiekowe korzystały z licznych atrakcji, takich jak ekscytujące rollercoastery, bitwy wodne i kwiatowe karuzele!

więcej…

Harmonogram zajęć na czerwiec, lipiec i sierpień:

Kategoria: Aktualności, Radacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

więcej…

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 2-4 lipca!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

więcej…

Jakkolwiek wszyscy mamy nadzieję, że obecna sytuacja szybko wróci do normy i wkrótce spotkamy się z Państwem osobiście, postaramy się, aby nasze działania w sieci umiliły jakoś czas, który spędzamy obecnie w domach.

Już wkrótce na naszym profilu na Facebooku będziecie mogli codziennie znaleźć pomysły na działania online. Będzie coś dla najmłodszych i trochę starszych.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz