Archiwum z kategorii »Silnowo «

23 listopada 2017 roku w Silnowie odbyły się zajęcia fotograficzne prowadzone przez pana Daniela Graszkę. Przypominamy, że efekt pracy końcowej będą mogli Państwo podziwiać na wystawie fotografii „Dobre zdjęcie z telefonu? To możliwe!”.

więcej…

Zajęcia „Zróbmy sobie książkę” prowadzone przez panią Aurelię Biegajło i panią Marzenę Szewczyk odbyły się 22 listopada 2017 roku w Silnowie!

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca października zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Alicja Prengel.

więcej…

15 listopada odbyły się zajęcia Bajkoterapii. Tym razem zajęcia miały miejsce w Silnowie, a chętnie uczestniczące dzieci mogły wsłuchać się w bajki czytane przez prowadzące. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów!

więcej…

8 listopada 2017 roku odbyły się warsztaty biżuterii, które poprowadziła pani Iwona Gajewska-Tranbowicz. Uczestnicy tym razem własnoręcznie wykonali kolczyki. Zapraszamy do obejrzenia migawek z zajęć!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w projekcie „Pracownia Orange”, który uwzględnia stworzenie Multimedialnego Centrum Kreacji i Informacji ze stanowiskami komputerowymi i Internetem dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

więcej…

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy wykaz sekcji, klubów i zespołów działających w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie obowiązujący od października do grudnia bieżącego roku. Będzie się działo!

więcej…