Archiwum z kategorii »Aktualności «

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca lipca zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Karol Skiba.

więcej…

9 sierpnia 2017r. odbyła się wycieczka do Trójmiasta dla dzieci i młodzieży do 14 lat pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk. Wyjazd częściowo finansowany przez Urząd Miejski i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie.

więcej…

Kategoria: Aktualności
07
Sie

Kategoria: Aktualności

29 lipca 2017 roku w godzinach 16.00-21.00 Miejska Biblioteka Publiczna z grupą nieformalną oraz Stowarzyszenie „Stacja Kultura” byli gospodarzami I BIESIADY LETNIEJ w Bornem Sulinowie.

więcej…

27 lipca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, autorem cieszących się coraz większą popularnością powieści z dreszczykiem!

więcej…

W sobotę 22 lipca 2017 roku uczestniczyliśmy w festynie rodzinnym w Łubowie. Pani Magda miała przyjemność poprowadzić pierwszą część imprezy. Prócz tego tańczyła zumbę i oczywiście uwieczniła na zdjęciach ten etap festynu. Dziękujemy Radzie Sołeckiej za umożliwienie nam uczestnictwa w tym wydarzeniu!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

To już?! Dlaczego tak szybko?! To niemożliwe!!! Przecież było tak cudownie… Z taką refleksją na ustach żegnaliśmy się z uczestnikami warsztatów po drugim pokazie finałowym pt. „Linde” (Lipa) podsumowującym dwutygodniowy projekt „Lato w Teatrze”. Jak przebiegły te dwa tygodnie?

więcej…