Archiwum z kategorii »Aktualności «

Borne Sulinowo odwiedzili miłośnicy niezwykłych jednośladów. Z inicjatywy pana Dariusza Tederko z tutejszego Urzędu Miasta, z udziałem Miejskiej Biblioteki Publicznej i Fundacji BEZ RETUSZU zostało odpowiednio  zorganizowane przyjęcie Klubu Miłośników Zabytkowych Motorowerów zrzeszonych w stowarzyszeniu Bzyk Raider ze Swarzędza.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Zarządzenie Nr 58/2019 Burmistrza Bornego Sulinowa  z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie

więcej…

Kategoria: Aktualności

W dniu 5 czerwca br. w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku odbyła się Zachodniopomorska Konferencja Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse”, który administrowany jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Upłynęło już 30 lat od wyborów 4 czerwca 2019 roku! Na ten wyjątkowy dzień przypadło również ogłoszenie wyników Konkursu Specjalnego organizowanego przez program „Równać Szanse” pod nazwą „30 lat wolności 1989-2019”. Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie otrzymała dotację na realizację projektu pt. „Interview z historią w tle”.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na otwarte warsztaty białego śpiewu na świeżym powietrzu, które odbędą się 24 czerwca o godzinie 16.00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

1 czerwca 2019 roku z okazji Dnia Dziecka Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z Miejskim Kołem PZW zorganizowały kolejne już zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dominikiem Żyburtowiczem, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17.00!

więcej…