Autor Archiwum

W ramach wdrożenia działania animacyjnego, służącego włączaniu społeczności lokalnych w proces rewitalizacji oraz realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego wraz z wydarzeniem animacyjnym w oparciu o fiszkę przedsięwzięcia inwestycyjnego dla miejscowości Borne Sulinowo o tytule „AKADEMIA RUCHU, CZYLI JAK WYCIĄGNĄĆ MIESZKAŃCÓW Z DOMU W MIEJSCE INTEGRACJI, SPOTKAŃ I AKTYWNEGO WYPOCZYNKU W OTOCZENIU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ”, Stowarzyszenie „Stacja Kultura” wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie i mieszkańcami podjęły kolejne kroki związane z odświeżeniem terenu znajdującego się przy budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie – „loży prasowej”.

więcej…

Grupa Nieformalna „Ocalić od zapomnienia” działająca pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie rozpoczęła przygotowania do projektu „Interview z historią w tle”. Pierwszym krokiem jest nabór chętnych do opowiedzenia swoich historii osób, z którymi w ramach współpracy nagramy reportaże.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert brytyjskiego piosenkarza country/folk – Daniela Kemish’a, który ma już na swoim koncie 2 płyty i dwa albumy. Swój debiutancki album „Fools & Money”, który został nagrany w Ocean Way Studios, Nashville USA wydał w marcu 2016 roku, po czym artysta rozpoczął karierę koncertową.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Lipiec dobiegł końca, a wraz z nim czwarty tydzień zajęć wakacyjnych w bibliotece! Tym razem minął nam on bardzo kreatywnie i po angielsku, a wszystko za sprawą pani Katarzyny Kowalczyk – instruktora zajęć plastycznych i pani Magdaleny Przekwas – instruktora zajęć języka angielskiego. Przez 5 dni nie tylko edukacyjnie rozwijały nasze dzieci, ale również dbały o ich dobrą zabawę. Brokat sypał się tonami, a klej był wszędzie – właśnie takie zajęcia uwielbiamy!

więcej…

Kategoria: Aktualności