Autor Archiwum

Zajęcia kreatywne ciągle skupiają chętnych. Bardzo nas cieszy ten stan, dlatego stale wymyślamy ciekawe zadania. Ty razem- kwiatuszki, bo kreatywni czują prawdziwą wiosnę. Zapraszamy do obejrzenia migawek z zajęć.

Kategoria: Aktualności

_aDSC0010 17 maja 2017 o godz.16.00 w Atelier w MBP w Bornem Sulinowie odbyła się wystawa fotografii autorstwa Filipa Brankiewicza- tegorocznego absolwenta tutejszego liceum ogólnokształcącego.

więcej…

Kategoria: Aktualności

logoMiejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie zaangażowały się w ogólnopolski konkurs organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” Polsko-Amerykańską Fundację Wolności pn.„Seniorzy w akcji” Inkubator + dotacje.

więcej…

Kolejny czwartek i kolejne zajęcia z angielskiego dla najmłodszych za nami. Zapraszamy do obejrzenia migawek z lekcji.

Kategoria: Aktualności
16
Maj

_DSC002015 maja 2017r. odbyły się zajęcia kreatywne pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk. Poniżej migawki z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności

DSC0021Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie regularnie gości artystów malarzy i fotografików. Aby stworzyć możliwość wystawiania prac także artystom spoza naszego regionu, zredagowano regulamin i uruchomiono „Sklepik przy Galerii”.

więcej…

Kategoria: Aktualności

_DSC003512 maja 2017r. odbyło się spotkanie z klasą II gimnazjum w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek 2017na planecie B-612 z gościną u Małego Księcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątego dnia!

więcej…

Kategoria: Aktualności