Autor Archiwum

Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych w bibliotece całą naszą energię i pracę skierowaliśmy w zbliżający się SKARPETKOWY BAL! To on motywował nas do działania przez całe 5 dni i to właśnie na to wydarzenie niecierpliwie czekaliśmy. Na zajęciach plastycznych głównie tworzyliśmy ozdoby, które następnie wykorzystaliśmy na zabawie – sznury kolorowych skarpetek, wiszące hawajskie kwiaty i lampiony ze słoików.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów na III Miejskie Obchody Dnia Kobiet, które odbędą się 6 marca o godzinie 17.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)!

więcej…

Kategoria: Aktualności

14 lutego 2020 roku w ramach trwających w bibliotece ferii zimowych udaliśmy się do parku rozrywki Pomerania w Dygowie. W wycieczce udział wzięło ponad 40 dzieci mieszkających w Bornem Sulinowie, Łubowie i okolicach. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, a nawet lepiej! 4-godzinna zabawa w parku była dla wszystkich niesamowitym przeżyciem, które długo będziemy wspominać.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Pierwszy tydzień ferii zimowych w bibliotece minął nam – podobnie jak w zeszłym roku – wyśmienicie! Całkiem spora grupa chętnych do pracy dzieci już od samego rana (czasem nawet wcześniej niż my) w gotowości oczekiwała na przygotowane zajęcia. „Niesamowitymi przygodami dziesięciu skarpetek” rozpoczynaliśmy każdy dzień, a ćwiczenia i tańce odbywające się zaraz po czytance pomagały nam się rozgrzać oraz przygotować do dalszych zadań.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Książnica Pomorska w Szczecinie zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania uczestnictwa w VIII sympozjum pt. „Ludzie książki Pomorza Zachodniego”, które odbędzie się 14 maja br. Szczegóły w załączeniu.

Ludzie książki Pomorza Zachodniego 2020

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie otrzymała zaszczytne wyróżnienie. Prezes Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Bornem Sulinowie, pan Andrzej Urban i pan Tadeusz Sokołowski przekazali na ręce dyrektora MBP medal „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego”, który został nadany przez Zarząd Główny PZW w Warszawie.

więcej…

Kategoria: Aktualności

8 lutego w Bornem Sulinowie gościli dziennikarze radiowej Jedynki. Kontynuując reporterską podróż po Polsce, trafili do Bornego Sulinowa, by pokazać, jak piękne, fascynujące i niepoznane są jeszcze zakątki naszego kraju.

więcej…

Kategoria: Aktualności