Autor Archiwum

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Wystawy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu aktualną ofertę zajęć odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie (większość warsztatów startuje z początkiem października)!

Plan zajęć 2021 (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

więcej…

Akcja Narodowego Czytania organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Od tego czasu każdego roku jest wybierany inny utwór literacki, a jego bogactwo wciąż pokazuje, że piękno polskiej literatury i wartości w niej zawarte mają moc ponadczasową oraz na trwałe wpisały się w historię pozostawiając czytelnikom niezapomniane wrażenia.

więcej…

Kategoria: Aktualności
Kategoria: Aktualności

Zgodnie z zapowiedzią, to kolejna wystawa, prezentowana w naszych progach. Będzie można ją podziwiać w naszej Galerii do 22 września 2021 roku. Chcielibyśmy, żeby te spotkania stały się tradycją i okazją do wymiany doświadczeń, a przede wszystkim okazją do podziwiania pięknych i nietuzinkowych prac malarskich. Tych wszystkich, którzy jednak nie mogą nas odwiedzić zapraszamy do odwiedzenia Wirtualnej Galerii!

Dzięki owocnej współpracy ze Stowarzyszeniem „Stacja Kultura”, mamy przyjemność podziwiać prace pani BERNADETY SUDNIKOWICZ. Takiej eksplozji kolorów dawno nie było! Ta wystawa to niezwykły ładunek pozytywnej energii, którą obdarowuje nas ich autorka.

więcej…