więcej…

Pokaz finałowy uczestników projektu „Lato w Teatrze” w formie happeningu odbędzie się 21 i 22 lipca 2017 roku o godz. 21.30. Zbiórka parady przed Urzędem Miejskim w Bornem Sulinowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia!

więcej…

Kategoria: Stacja Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie 7 lipca 2017 roku rozpoczęła realizację projektu „Lato w Teatrze” we współpracy z Instytutem Teatralnym. Warsztaty poprowadzi grupa 5 instruktorów w różnych zespołach zadaniowych (aktorska, taneczna, muzyczna, fotograficzno-performatywna). Finałem dwutygodniowej pracy uczestników będą dwie prezentacje dla mieszkańców miasta.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca czerwca zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – nie przyznano tytułu,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Malwina Papierska,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Aleksander Biliński.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z partnerem Stowarzyszenie „Stacja Kultura” aplikowała o środki w ramach drugiego naboru do programu „Partnerstwo dla książki”. Udało się!

więcej…