23 lutego 2018 roku o godz.17.00 w gościnnych progach Budynku Kulturalno-Oświatowego w Bornem Sulinowie miało miejsce wydarzenie kulturalne łączące prezentację multimedialną z pokazem mody pt. Rola kostiumu na przestrzeni dziejów.

więcej…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z trzeciego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na pokaz mody z prezentacją multimedialną pt. „Rola kostiumu na przestrzeni wieków”, który odbędzie się 23 lutego o godzinie 17.00 (aula BKO, al. Niepodległości 28). Bezpłatne bilety dostępne w naszej instytucji!

więcej…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

6 lutego 2018 roku o g. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z dr Andrzejem Moniakiem poświęcone jego nowej książce traktującej o Bornem Sulinowie w kontekście kształtowania się nowej społeczności lokalnej.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Nasz pierwszy wyjazd na Tropikalną Wyspę pod Berlinem cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy ponownie zaprosić Państwa do największej tropikalnej krainy w Europie w dniach 10-11 marca (weekend)!

więcej…

Spotkania wśród gier logicznych sprawiają, że trzeba wytężyć umysł. Uczestnicy rozwiązują zagadki indywidualnie, w parach lub grupach. Zadania są różnego rodzaju i o różnym stopniu trudności.

więcej…

Kategoria: Aktualności