więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert finałowy projektu „Muzyka łagodzi obyczaje”, który odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 21.30! więcej…

Kategoria: Aktualności

W dniach od 29 lipca do 2 sierpnia dzieci uczęszczające na biblioteczne zajęcia wakacyjne wzięły udział w programie edukacyjnym „JA, TY, MY”, prowadzonym przez panią Izabelę Dorogusz. Podczas tego tygodnia uczniowie mieli okazję w sposób barwny porozmawiać o uczuciach, emocjach i wielu nurtujących ich tematach.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Projekt zrealizowany jest przez Fundację BEZ RETUSZU we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura ludowa i tradycyjna”.

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Podczas Międzypokoleniowej Biesiady Integracyjnej w Bornem Sulinowie pierwsze efekty swojej wokalnej pracy zaprezentowała grupa warsztatowa z projektu Mistrz tradycji realizowanego dzięki inicjatywie Fundacji „BEZ RETUSZU” oraz partnerowi – Miejskiej Bibliotece Publicznej ze środków MKiDN.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

„Taneczne wakacje” czyli trzeci tydzień naszych letnich bibliotecznych zajęć cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Instruktor – pani Anna Poghosyan zapewniła dzieciom dużo świetnej zabawy i sposób na wyładowanie energii.

więcej…

Kategoria: Aktualności

To już trzecia edycja wspólnego biesiadowania w Bornem Sulinowie. Dzięki środkom pozyskanym przez Fundację „BEZ RETUSZU” i zaangażowaniu partnera – Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Pensjonatu Ani, udało się przeprowadzić wielogodzinne wydarzenie angażujące ponad 400 osób.

więcej…

Kategoria: Aktualności