Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na występ artystów legendarnego kabaretu „Piwnica pod Baranami”, który odbędzie się 17 października o godzinie 18.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w naszej instytucji. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej czytelni, do której zawitała wystawa „Perełki Gminy Borne Sulinowo”. Fotografie można podziwiać od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy wypożyczalni dla dorosłych.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

15 października 2019 roku w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie zawitała wystawa poplenerowa, będąca efektem II Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Stacja Kultura 2019”.

Sam plener to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, bowiem biorą w nim udział artyści z całego świata!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert finałowy warsztatów białego śpiewu pod kierownictwem Aliny Karolewicz, który odbędzie się 21 października o godzinie 16.30!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową STACJA KULTURA 2019, która odbędzie się 15 października o godzinie 17.00 (Galeria MBP)!

więcej…

W dniach 4 i 7 października odbyły się – pierwsze w tym roku szkolnymlekcje biblioteczne zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Gościliśmy uczniów klasy VIb ze Szkoły Podstawowej w Bornem Sulinowie oraz uczniów z klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Łubowie.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Jeśli Twoje dziecko urodziło się w latach 2013-2016, przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie i odbierz wyprawkę czytelniczą!

Zaproszenie przedszkolaków do bibliotek to rozwinięcie projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” organizowanego przez Instytut Książki.

więcej…